sosny

formowane

Nasza oferta

Nasza oferta jest tak różnorodna jak inspirujący świat roślin. Oferujemy sosny formowane ręcznie, od niższych 1,5 – metrowych do imponujących okazów o wysokości 5 metrów. Łatwość kształtowania oraz kreatywność opiekunów drzew sprawiły, że możemy zaproponować najbardziej niespotykane formy okazów. Drzewa formowane uprawiane są w bardzo restrykcyjnych warunkach, otoczone są wspaniała opieką i systematycznie kontrolowane. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, ponieważ doceniamy i pielęgnujemy ich unikalność. Nie ma dwóch takich samych sosen, dlatego możesz mieć pewność, że sosny formowane nadadzą Twojemu ogrodowi niepowtarzalnego charakteru.

Proponujemy nie tylko unikalne sosny formowane, bogaty asortyment i szeroki wybór roślin. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i nieustannej chęci rozwoju pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru, aby Twój ogród nabrał nowych barw. Drzewa formowane wymagają odpowiedniego sadzenia i pielęgnacji – udzielimy Ci cennych wskazówek, jak opiekować się roślinami i jak zapewnić im najlepsze warunki w nowym środowisku. Zaaranżujemy Twój ogród zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ozdobimy go roślinami o unikalnych formach.

sosnadol2.png

Transport z posadzeniem

Przy większych drzewach oferujemy transport z posadzeniem

Szybki
kontakt

  +48 504 208 088

  mariusz.roosens@onet.pl

Adres
do nas

Mariusz Mikołajczyk
gm. Węgorzyno - Powiat łobeski
(woj. zachodniopomorskie)

Copyright © 2018. sosnyformowane.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.